יישור שיניים- אורתודונטיה

שיניים ישרות זה מעבר לנראות- זו בריאות! במרפאתי אני מציעה מגוון טיפולים, כגון: יישור שיניים פונקציונלי לילדים, יישור שיניים ע״י סמכים (קוביות), יישור שיניים שקוף (קשתיות) ויישור שיניים לפני התקנת שתלים-כתרים. 

יישור שיניים מוקדם- ילדים נמצאים בגדילה וזה הזמן הטוב ביותר לתת מענה לבעיות קריטיות כמו: סגר צלבי, סגר הפוך, שיניים בולטות וצפיפות קיצונית. כן, גם אם לילד יש עוד שיני חלב, אם קיימת בעיה- מתחילים מוקדם. 

יישור שיניים ע״י סמכים- קוביות- הינו היישור הרגיל, שבו מודבקות קוביות על גבי השיניים וע״י חוטים גמישים השיניים מבצעות את התנועות הרצויות.

יישור שיניים שקוף ע״י קשתיות שקופות- בטיפול הזה השיניים מתיישרות ע״י קשתית שקופה שמוחלפת כל 10 ימים. לאחר בדיקה יסודית שכוללת צילום פנורמי, מתבצעת סריקה של חלל הפה (במרפאה) ולאחר כמה ימים נשלחת אליכם הדמיה של השיניים לאחר הטיפול. נוח, מהיר ונטול כאבים. 

התקנת קיבוע חדש או תיקון קיבוע קיים- לאחר הטיפול האורתדונטי מומלץ להתקין קיבוע. לצערי, לא תמיד זה אפשרי ולא תמיד זה מחזיק מעמד בגלל הכוחות הסיגריים. למרות זאת, קיבועים שבורים- אסור להזניחם. הם גורמים לתנועות שגויות, צוברים פלאק ויכולים לגרום לעששת.