כירורגיה דנטלית

כשאין ברירה- אז אין ברירה

שיני בינה כלואות- עושות הרבה צרות לשאר המשנן, שיניים הרוסות יכולות להזדהם ולאחר העקירה מומלץ להתקין שתל כדי למנוע תזוזת שיניים. אל תהססו לפנות לעזרה. השד לא כזה נורא. 

עקירה כירורגית- הינה עקירה מורכבת יותר מעקירה רגילה כיוון שלעיתים יש צורך בפיצול השן, תפירת הרקמות, הנחת חומר השומר על שלמות העצם. 

שיני בינה כלואות- אלו שיני בינה אשר לא בקעו באופן מושלם, המצאותם בפה גורמת לכליאת מזון, עששת בשן הסמוכה, כאבים עזים וזיהום. מומלץ לעקור אותן עד גיל 30 כדי למזער נזקים ולהנות מכושר ריפוי טוב יותר של הגוף.

שתל דנטלי- הינו בורג העשוי מטיטניום אשר מוחדר לעצם, ומטרתו להחליף את השורש של השן השנעקרה. התקנת שתל רגילה, הינה פשוטה יותר מעקירה ונטולת כאבים.

שיקום על גבי שתלים- כדי שהשתלים יישרדו טוב יותר, נכון להיות השיקום הטוב ביותר הינו שיקום מזירקוניה בהברגה. במרפאתי קיים סורק אינטראולי שבעזרתו ניתן להשיג תוצאות מירביות. 

אלחוש ממוחשב- כל הליך כירורגי מתחיל באלחוש. כדי להקל עליכם אני מתשמשת במרפאתי בג׳יל אשר מאלחש את הרקמה הרכה ובטכנולוגיית אלחוש ממוחשב, אשר מזרימה את חומר ההרדמה בקצב מתון המונע תחושת כאב ולחץ.