עזרה ראשונה ביפו

לא ישנתם כל הלילה? נשברה לכם השן? נפל הכתר? התנתק הקיבוע? יש לצערי מיליון ואחת סיבות להגיע לביקור חירום במרפאת השיניים, החדשות הטובות הן- שאנחנו כאן כדי לתת לכם מענה מהיר ואיכותי. 

חבלות שיניים קבועות- זוהי העזרה הראשונה הדחופה ביותר, יש צורך בקבלת טיפול איכותי באופן מהיר על מנת לשמור על חיות השן. במקרה שהילד שלכם נחבל ומדובר בשן קבועה- אל תהססו לפנות באופן מידי בוואטסאפ כדי להגיע למרפאה.

חבלות בשיניים חלביות- יכולות להשפיע על גדילת השן הקבועה, יכולות לגרום לכאבים ויכולות לעבור ב״שקט״. אחרי כל חבלה מומלץ להגיע לבדיקה יסודית ומקיפה. כמובן שאני מטפלת גם בתינוקות.

עקירות חירום- כדי לתת לכם מענה יסודי, מרפאתנו מצוידת במכשיר פנורמי שבעזרתו ניתן לבצע עקירות כירורגיות באופן מידי מבלי לשלוח אתכם לעוד מקום. שיני בינה כלואות, שיני בינה עששתיות, שיניים שנשברו מתחת לקו החניכיים- תקבלו מענה מקצועי וידידותי לכל בעיה.

אנטיביוטיקה - היא לא עזרה ראשונה. ברפואת שיניים יש צורך בסילוק מכני של גורם הדלקת: שן עם טיפול שורש, שן שמצריכה עקירה... את רוב טיפולי השיניים ניתן לנהל ללא אנטיביוטיקה. צריכה מיותרת של אנטיביוטיקה לא רק שלא מועילה, אלא היא בעיקר מזיקה. 

קיבוע שבור- אחת התלונות המציקות ביותר, הוא שורט את הלשון ולא מאפשר צחצוח יעיל. במידת הצורך יש אפשרות לתקן קיבוע שבור, להתקין חדש או להחליף לקיבוע נשלף. אל תשאירו קיבוע שבור ללא מענה- הוא גורם לעששת ולתנועות שגויות במשנן.