רפואת שיניים דיגיטלית

תמו ימי המידות, ימי הגבס מדידות ארוכות וכתרים שלא התאימו, בעזרת סריקה דיגיטלית אני מצלמת את המצב בפה, שולחת את הקובץ לטכנאי, הטכנאי חורט את הכתר, סד, גשר... והכל נמסר למטופל בצורה נקייה ומדויקת. 

יישור שיניים שקוף- לאחר הבדיקה, השלב השני הוא הסריקה האינטראורלית, הקובץ נשלח למעבדה שמייצרת תוכנית טיפול והדמייה אישית עבור כל מטופל. כבר בתחילת הטיפול אני יודעת כמה קשתיות נצטרך וכמה זמן זה ייקח. 

כתרי זירקוניה בסריקה- פעם כשהיינו מבצעים כתרים ממתכת לא אצילה, עם הזמן השוליים השחורים היו מבצבצים והאסתטיקה הייתה נפגעת. כיום ניתן לבצע כתרי זירקוניה, ללא שולים מתכתיים בגוון הטבעי של השיניים

תקשורת עם המעבדה- הטכנאי מתכנן את כל העבודה בתוכנת עיצוב ושולח לרופאה לאישור. ברגע שהתקשורת בין הטכנאי למרפאה קלה יותר, אתם מקבלים עבודה מדויקת, נוחה ומהירה יותר. בין אם זה כתרים זמניים או קבועים- ניתן לבצע הכל בעיצוב דיגיטלי וחריטה. 

מילוא- inlay, onlay לעיתים יש צורך לשקם את השן מחדש, אבל אין צורך בכתר מלא, שדורש הסרה מרובה של חומר שן. במקרים כאלו, ניתן לבצע כתרים חלקיים אשר יישחזרו את האזור שנפגע בלבד. 

שיקום על גבי שתלים- השיקום הבריא ביותר לשתלים הינו שיקום מוברג (ללא הדבקה) מזירקוניה. הדרך הטובה ביותר להגיע לשיקום מסוג זה היא ע״י סריקת פיני סריקה מיוחדים ע״י סורק אינטראורלי. נוח למטופל (אין את הפלסטלינה החונקת) והכי חשוב- עבודה מדוייקת.